» Crex naplno

Milí přátelé,

stejně jako minulý rok i letos pro Vás chystáme víkendovou akci Crex Naplno. Pokud nechcete 4. a 5. prosince mrznout venku v oblečku Mikuláše či čerta, přijďte raději tento čas strávit s námi. Program bude vskutku intenzivní!

V pátek 4.12. se koná jako vždy klasický Crex klub. Tentokráte očekávejte komorní larp Ticho (neomezený počet míst) a promítání skvělého animáku V hlavě.

SilenceTicho

Ve světě, kde je stále více zvuků a rachotu, se ticho stává cenným artiklem. Tento larp je o našich omezeních a naslouchání. Je neverbální a využívá ticho jako svůj startovní bod. Posune náš úhel pohledu z „toho, co je“ k „tomu, co není“ a přesune naši pozornost od „zvuků“ k „prostoru mezi zvuky“, od „akce“ k tomu, co je „mezi akcemi“. Spíše než hraní rolí prozkoumáme svůj pohled na sebe a na to, jak rozdílné filtry mohou změnit náš pohled sebe a na druhé. Je to výzva k prozkoumání ticha a příležitost dát tichu tvar.Jedná se o komorní drama, stylizovaný realismus

V sobotu 5.12. dopoledne proběhne speciální kreativní Crex-bohoslužba. Je úplně jedno, zda jste křesťané, ateisté, či uctívatelé létajících vysavačů. Duchovní inspirace v netradičním crexáckém podání je pro každého!
Poté bude následovat společný oběd, pravděpodobně objednáme pizzy.

Odpoledne se pak můžete těšit na detektivní komorní larp Endgame (počet míst je omezen, místa jsou primárně určena pro ty, kdo se budou účastnit celé akce už od pátku). Larp stojí 50 Kč. Pro hraní larpu je potřeba registrovat se ZDE.

Endgame

Endgame

Mysteriózní larp z 20-tých let minulého století pro 10 hráčů. Byl jsi pozván na večírek bohatých do rezidence Arthura Harringtona. Těšíš se na skvělou zábavu. Přeci se nic nemůže zvrtnout...
Přijeďte i Vy, co jste z daleka. Máte možnost přespat, jen je potřeba vzít si vlastní spacák a karimatku. Vše se odehraje v prostorách Crex klubu na Chalupníkově 41 v Ostravě-Zábřehu.

Zváni jste všichni, staří známí i noví neznámí!

Dotazy: Petr Holý, crex@crex.eu, 731 139 074

| přihlásit se | © hpvorlagen24