» CREX podzimní víkendovka 2014

Milí přátelé!

Letošní podzim nás opět čeká víkendovka. Ovšem trochu jiného typu, než na jakou jste od Crexu zvyklí. Vzpomínáte na hektickou atmosféru, zážitkovou hru do pozdních hodin a občas trochu nerudné a zmatené organizátory, kteří únavou sotva chodili? Ano, má to něco do sebe, ale chce to změnu.

Crex-vikendovka-2014_2

Chcete si spíše odpočinout?
Načerpat síly a přemýšlet?
Přesně takto chceme pojmout tento relaxačně-duchovní víkend. Bude dost času na procházku, na pokec s druhými a zamyšlení se nad sebou a vším možným.

Nebojte, nuda nebude, bude připravena menší zážitková hra, nějaké dračáky (RPG), zajímavé deskovky (např. Hra o trůny), psychohry, společenské středověké tance atd. V neposlední řadě proběhnou obvyklá zamyšlení o Bohu, o našem vnitřním světě, o tom, kam jdeme nebo nejdeme, a tak vůbec  :)

Také se můžete těšit na betatest komorního larpu Trapped - výtah se s trhnutím zastavil mezi dvěma patry. Stísněným prostorem prostupoval pach potu čtyř osob a vůně teplého pečiva, linoucí se z bílé čtvercové krabice. Kdo ví, jak dlouho ještě zůstanou ve svém nedobrovolném vězení. Trapped je krátký komorní larp o jednom výtahu, čtyřech lidech, spoustě tajemství a jedné voňavé pizze.

Místo: chata Tyra u Oldřichovic

Termín: sobota 25.10. až úterý 28.10.
(využíváme svátku abychom si prodloužili skvělý čas na horách)
(pokud vám to vyhovuje, je možno dorazit už v pátek večer a více se seznámit s CREX týmem)

Cena: 900.- Kč (ubytování + plná penze)

Dotazy, připomínky, žádosti o sponzoring a další: Petr Holý, 731 139 074

Registrovat se můžete na registrace.crex.eu

| přihlásit se | © hpvorlagen24