» Zážitková CREX víkendovka podzim 2015

Na co se můžete těšit?

Zážitky, lidé, přátelství, kreativita, inspirace a nádherná podzimní příroda:

Na stopě zločinu: zážitkový detektivní příběh odehrávající se v blíže neurčeném anglickém městečku. Pátrání vypadá zpočátku jednoduše, podezřelých však přibývá a je potřeba zapojit důvtip, postřeh a logické myšlení. Podaří se ti odhalit pravého viníka a rozplést klubko zločinu?

Crexino Royal: večerní herní programy (pokr, deskové hry, RPG hry, ...)

Divadelní představení "Spousta peněz": humorně vážný příběh na motivy povídky amerického spisovatele Henryho Slesara

Večerní duchovní inspirace - hudební, přemýšlecí, křesťanská...

Kreativní a inspirativní workshopy: budete se moci přihlásit na 2 zajímavé workshopy dle vlastní volby. Níže jsou stručné anotace:

 Wine Žena, víno, zpěv - „Proto ať žijí radovánky! Vždyť člověk nemá pod sluncem jiné štěstí než jíst a pít a přitom se radovat.“ Říkáte si někdy, proč děláte to, co děláte? A jaký je v tom všem vlastně smysl? Zastavili jste se někdy uprostřed toho shonu práce a nevěděli, kam to všechno vede? Měli jste někdy pocit, že vše je jen stín? Škola, práce, přátelé, povinnosti i zábava… Je všechno marnost?
Na tomto semináři se můžete sdílet o svých pocitech na toto téma. Součástí bude přemýšlení nad knihou Kazatel ze Starého zákona, kde pisatel uvažuje o marnosti života.
Nebude chybět víno! ;)
 Problem-of-pain Problém bolesti - Bolest je neoddělitelnou součástí našeho života a každý ji vnímáme v různých podobách a různé intenzitě. Je tady ať chceme či nechceme. V čem tkví skutečný problém? Chceš-li sdílet své názory na toto téma, budeš mít příležitost.
 Identity-theft-2 Hlubiny duše - kdo opravdu jsi? Jaká je tvá identita? Co ti brání prožívat radost, naplnění, bezpečí? Poznání pravdy a odvaha odhodit masku tě osvobodí, abys byl tím, kým máš být.
 Artprotis Artprotis - kreativní workshop, kde se naučíš zajímavou uměleckou techniku a vytvoříš ohromující tapisérii. Neboj se v sobě objevit uměleckou duši.
 Colors-of-silence Ticho - aneb síla introverze ve světě, který nikdy nepřestává mluvit. V čem tkví síla introvertů? Jak inspirovat druhé a fungovat v týmu? Ať jsi jakkoliv temperamentově založený, objevíš spoustu věcí o sobě a o tom, jak jednat s lidmi.
Temperamenty Temperamenty - skrze podrobný test objevíš své temperamentové rozložení, pochopíš své chování a dovíš se, jak lépe reagovat na druhé. Pochopíš, proč tě některé věci a lidé vytáčí a jak se tomu vyhnout.
 Relaxing_massage Relaxační masáže - pod vedením profesionálního maséra se naučíš základní techniky pro masírování, které pomohou od bolesti a uvolní ztuhlé tělo.

 

 ----------------------------------------------------------------------------

Místo: horská chata na Visalajích, komfortní ubytování po čtyřech v apartmánech s vlastní kuchyňkou a sprchou, spaní na dvojpostelích

Termín: pátek 20.11. (večer) až neděle 22.11. (odjezd odpoledne)

Cena: 790,- Kč (ubytování + plná penze)

Dotazy, připomínky: Petr Holý, 731 139 074, crex@crex.eu

Registrovat se můžete na zde

| přihlásit se | © hpvorlagen24