» víkendovka Dark Tower 2

Tak víkendovku Dark Tower 2, která proběhla 26.-28.10.2012 v ZŠ Košařiska, máme za sebou. Nesmutněte, už se chystá další víkendovka, na které se budeme moci zase všichni potkat. Do té doby si můžete prohlédnout fotky z té poslední.

11 šťastlivců si na DT2 mohlo zahrát komorní larp Dark Tower 2 a zbytek si užíval při hraní deskových her.

V nedělní detektivní hře "Na stopě zločinu" se však všichni vydali po stopách rafinovaného pachatele vraždy. Díky důvtipu a logickému myšlení bylo vše včas odhaleno a tak jsme se mohli na konci víkendu zase vrátit domů plni zážitků.

No a vy, co jste o vše přišli, nezoufejte, chystáme víkend s ucelenou trilogii Dark Tower (1, 2 a 3). kde se ponoříte do úžasného světa a prožijete události, které otřásly základy světa.


Pár střípků od účastníků:

Nesnadné rozhodování They ve vězení - zradit a žít nebo nezradit a zemřít? Umírání v kaluži krve jako mafián Fred. Kriminalisté, kteří nemohou najít místo činu a přesto vraždu vyřeší jako první. Záhada ztraceného klíče. Namožená záda. Živé obrazy. Hraní si s dětmi a psy. Zpívající Crex na nástupišti. Kachny na zeleném rybníčku. Povídání si do noci (nebo do rána?). Spánkový deficit. Smích až k slzám. První sníh.... To vše a ještě víc byl Dark Tower 2! -> I dospělí si mohou a umí hrát. Crex je toho důkazem :)

...

To bylo tak hezké jak jste tam stáli a zpívali :), mně se vůbec nechtělo pokračovat tím vlakem dál... Byl to užasný víkend, na který budu ještě dlouho vzpomínat. :)

...

Modré koleno, namožená bránice, spánkový deficit, fantastická půlnoční procházka ve sněhu s Kristina Molatová, střelené kachny, princezna Edelmunda, dvakrát role pěkné mrchy aneb další nezapomenutelná víkendovka s Crexem....:)

...

A zase zpátky do reality...tento víkend byl světem sám o sobě. Bylo to skvělé, moc děkuji všem, kteří byli součástí tohoto světa a utvářeli úžasnou atmosféru :) prostor, kde tepláky jsou i kde nejsou, atmosférická a chytlavá píseň Dark Tower, rvačka stráže s Tomarem (podáme si ho? ;) ), skvělí lidé!!! Těším se na další akci s vámi všemi!

...

Celý víkend nás drželi ve školce a museli jsme si hrát. Prostě paráda! =D

...

Děkuji všem za úžasnou víkendovku! a také za mňamsuperdobré perníčky v čajce
...

Děkuji Vám všem za krásný víkend :-)
Ještě na chvíli se vrátit do Dark Tower, vyšetřit si nějaký ten zločin, zapřemýšlet si, zasmát se, zahrát si... být v dobré společnosti ;)
...


Děkuji všem a především organizátorům za skvělý víkend... to že jsem hledal druhý den na idnesu zprávu o vraždě v kauze Vinyloxu hovoří za vše. Ještě jednou díky :)

...

Jsem moc vděčný, že jsem mohl jet s vámi a užít si a také zažít spoustu nových věcí a poznat spoustu super lidiček :)
...
Nemám co dodat, byla naprosto perfektní... já bych si tu víkendovku dala celou ještě jednou, i s dvacetiminutovým hledáním klíče


| přihlásit se | © hpvorlagen24