» Zážitková a kreativní víkendovka - jaro 2015

Crex_vikendovka_4

Milí přátelé,

pojďte si s námi užít inspirační a kreativní čas na horách!

CREX víkend vám jako vždy přinese zážitky, larpy a inspiraci do životů.
Také bude dost času na procházku v nádherném horském prostředí a poznání nových přátel.

Bude připravena menší noční zážitková hra, komorní larpy, nějaké dračáky (RPG, Protokoly), zajímavé deskovky (např. Hra o trůny), psychohry atd. V neposlední řadě proběhnou obvyklá zamyšlení o Bohu, o našem vnitřním světě, o tom, kam jdeme nebo nejdeme, a tak vůbec  :)

Komorní larp "Doma je doma"Gamedao

Doma je doma je LARP, který hledá odpověď na to, co s individualitou člověka může udělat násilné rozvrácení řádu, kterému je člověk navyklý. Zlo, bolest nebo křivda, ať už ji působím já nebo někdo jiný mě. Co jde odpustit a co možná nelze. Jakým způsobem to ovlivní člověka samotného, a co to teprve může udělat se vztahy v rodině, zvláště když má každý jiný názor, na to, co se přihodilo...
Jedná se o LARP z (ne až zas tak) alternativní historie dvacátého století s totalitní tématikou.

Croydon Komorní larp "Croydon House"

"Než dorazili do Croydon House, ujeli z Glasgow pěkný kus cesty a dlouho je provázela mlha. Však také Thomas sliboval, že zažijí neopakovatelný zážitek. Ne jako loni a předloni, kdy si vyjeli „jen“ na romantický hrad či k jezerům. Teď to byla konečně pravá skotská divočina. Noční ticho přerušoval jen motor automobilu značky Brenford, který si Thomas jakožto bohatý průmyslník koupil loňský rok. Nevzal ani svého sluhu, tak moc si chtěl řízení tohoto moderního prostředku, jemuž patří budoucnost, osobně užít. Letos také jeli v trochu jiné sestavě: Thomas, William, Laura, Jane a rovněž paní Brenonová, kterou brali na výlet každý rok. V začátcích Thomasova a Williamova podnikání jim totiž značně pomohla….. Motor utichl. Osazenstvo vystoupilo a v němém úžasu pozorovalo malý a útulný kamenný domek, obrostlý mechem, který jim otevíral svou teplou, hřejivou náruč. Byl to domek jako z pohádky. Dobře to ten Thomas vymyslel. Dobře. V dáli se ozvaly první nářky blížící se bouřky. Thomas nelenil a jako první vzal za železné klepadlo ve tvaru lví hlavy. Buch. Buch."

Příběh se odehrává roku 1913 ve Skotsku.

Larp/psychohra "Cestou nevydanou 2"Cestou

Experimentální psychodrama zaměřené především na emoce a životní volby. Nejde zde o výhru či prohru ani o dosažení nějakého cíle, ale o prožití a následné rozhodnutí v určité situaci. V celkem deseti nelehkých situacích/příbězích z běžného života se každý účastník na chvíli stane hlavní postavou, kolem které se vše točí a která se nakonec musí rozhodnout, jak se zachová. Na "cestě" ji přitom ovlivňují její vnitřní hlasy, představující rozmanité osoby i personifikované emoce a věci. Druhý díl obsahuje nové situace a scénáře.

Noční zážitkovka "HRANICE"

Zatím je to tajné... čekejte atmosférický příběh, napětí a trochu tmy.

Hranice

 ----------------------------------------------------------------------------

Místo: horská chata na Visalajích, komfortní ubytování po čtyřech v apartmánech s vlastní kuchyňkou a sprchou, spaní na dvojpostelích

Termín: pátek 24.4. (večer) až neděle 26.4. (odjezd odpoledne)

Cena: 750.- Kč (ubytování + plná penze)

Dotazy, připomínky, návrhy: Petr Holý, 731 139 074

Registrovat se můžete na registrace.crex.eu

| přihlásit se | © hpvorlagen24