» Zážitková víkendovka "Labyrint života" - jaro 2016

Na co se můžete těšit?


Zážitky, lidé, přátelství, kreativita, inspirace a nádherná jarní příroda:Bylo_nebylo

Bylo nebylo: páteční pohádková kratochvíle v kostýmech

Comp_83228705

Labyrint světa a ráj srdce: zážitková hra s prvky larpu, kde prožijete svůj život od narození až do smrti. Jaká rozhodnutí učiníte a kam Vás zavede Osud? Jaký příběh Vám život napíše? Hra s tajemnou atmosférou Vás může rozesmát i rozplakat. Záleží jen na Vás (nebo ne...?)

Herní programy: deskové hry, RPG hry, ...

Večerní duchovní inspirace: hudební, přemýšlecí, křesťanská...

Kreativní a inspirativní workshopy: budete se moci přihlásit na 2 zajímavé workshopy dle vlastní volby. Anotace workshopů  budou doplněny.

Focení jarní krajiny
Přelom zimy a jara přináší vhodnou příležitost pro focení probouzející se přírody. Ukážeme si, co a jak fotit, aby fotky byly pěkné a zajímavé pro oko. Pokud si donesete vlastní fotoaparát, můžete si nově nabyté rady a tipy hned vyzkoušet v praxi.
 Spring-landscape
Svůdný svět sushi

Chtěli byste sushi ochutnat, jen jste nikdy neměli příležitost? Či jste již kouzlu rýžových válečků podlehli a chtěli byste o něm zjistit více? Tento workshop je přesně pro Vás! Marťa-san vám prozradí, jak se správně sushi jí a jaké druhy existují. Každý účastník si bude moci vyzkoušet přípravu sushi, které si následně může sníst.

 Sushi-platter
Korálkování
Korálkování je snadný způsob jak si sám vyrobit šperky nebo dárek pro někoho blízkého. Přijďte se naučit jeden ze základních stehů využívaný při tvorbě náramků či obšívaní kamenů a přívěšků.
 Kor2b
Kroket
Pojď si protáhnout tělo i ducha u této nenáročné sportovní a zábavné aktivity.
 Croquet
5 jazyků lásky
Každý z nás potřebuje cítít lásku a mít naplněnu citovou nádrž. Ne vždy však dostáváme to, co potřebujeme. Co je klíčové k tomu, aby naše vztahy byly obohacující a harmonické?

Love-language
Naděje

Naučíme se vážit si toho, co máme, dokud to máme. Je totiž zvláštní, že lásky, štěstí, zdraví, přátelství či bohatství si obvykle nevšimneme, dokud je máme. Všimneme si jich až když o ně příjdeme. Je to jedna z lekcí, které člověk v životě potřebuje. A my se na workshopu naučíme tyto nejdůležitější hodnoty nezrácet. A když je ztratíme, naučíme se ve tmě rozdmýchat plamen, nebo-li neztrácet naději.

 1886810-img-svicka-plameny-vesteni
Motivace
Když si děti malují, dělají to s nadšením a plně se oddávají svému tvoření. Ale není to jen o malování, dětem přináší radost různé činnosti, dělají je naplno a s chutí. Proč je pro nás čím dál těžší zažívat takovéto okamžiky? Jak dosáhnout toho, aby nás věci bavily a šly nám od ruky? Chcete se naučit něco nového nebo se naopak zlepšit v tom, co už umíte? Ve workshopu se interaktivní formou zaměříme na možnosti, jak můžeme motivovat sami sebe k tomu, co chceme
Motivace

 

 ----------------------------------------------------------------------------

Místo: horská chata na Visalajích, komfortní ubytování po čtyřech v apartmánech s vlastní kuchyňkou a sprchou, spaní na dvojpostelích

Termín: pátek 18.3. (večer od 18 hod.) až neděle 20.3. (odjezd odpoledne)

Cena: 790,- Kč (ubytování + plná penze)

Dotazy: Petr Holý, 731 139 074, crex@crex.eu

Registrovat se můžete zde

| přihlásit se | © hpvorlagen24