» Workshopy - anotace

Film a video

Dostali jste někdy chuť natočit si vlastní film, akorát jste nevěděli jak na to? Nyní máte možnost to změnit.

Ve workshopu Film a video se naučíte, jak se takový film tvoří. V menších skupinkách si vyberete vlastní projekt (film, dokument, videoklip…), ten zpracujete, natočíte, sestříháte, popřípadě přidáte speciální efekty. Naučíte se práci s kamerou a střihovými programy (MovieMaker, Pinnacle Studio či profesionálnější Sony Vegas).

Počet osob: 3-5

Tanec klasický

Tanec, hudba, radost a pohyb! Workshop se zaměřuje na společenské tance a vy budete mít jedinečnou příležitost zatančit si svůdné latinskoamerické tance, jako je samba, chacha, rumba, paso doble, jive a salsa. Ale naučíte se také elegantní a ladné pohyby tanců standardních, mezi které patří waltz, vášnivé tango, valčík a quick step.

Není potřeba mít partnera. Workshop je otevřen pro každého, kdo se chce naučit v tanci něco nového a uvolnit se. Zaměříme se hlavně na techniku, improvizaci a vedení. Tanec je pohyb, pohyb je radost, Radost je tanec J

Počet osob: neomezeno

Larpová dílna

V rámci larpové dílny budeme mít možnost vyzkoušet si, jaké to je být tvůrcem a organizátorem larpu. Během workshopů vymyslíme a připravíme hru pro ostatní účastníky. Bude jen na nás jestli, to bude larp komorní nebo akční hra na celé odpoledne. Budou naši hráči nuceni bojovat o holý život? Či snad řešit detektivní zápletku? Anebo budou během hry debatovat o světovém míru? Budeme mít jedinečnou příležitost vymyslet si pro ně jedinečnou zápletku.

Nezáleží na tom, kolik už si hrál larpů ani jestli jsi už nějaký organizoval. Larpová dílna je otevřená profesionálům i úplným nováčkům.

Počet osob: 2-8

Arteterapie

Největší výzvou v životě je objevit, kdo jsi…

Poznej sebe a druhé jako nikdy dříve. Čeká tě řada kreativních uměleckých zážitků, spojujících výtvarný projev, příběhy, hudbu… Budete se na svůj život moci podívat z různých vzdáleností a jiných úhlů.

Počet osob: 3-8

Foto

„Stisknout spoušť fotoaparátu umí každý, ale udělat dobrou fotku je věc zkušeností nebo talentu.“

V tomto workshopu si řekneme jak správně vyfotit fotku, abychom s ní byli spokojeni. Ukážeme si základní úpravy fotografie, jako jsou např. ořez, úprava barev, retuše. Podrobněji probereme některá fotografická témata např. focení krajiny, portrétů, makro fotografie a zásady kompozice u těchto témat. Nezůstane samozřejmě jen u teorie, naopak. Hlavní částí workshopu bude focení a následná úprava fotek. Nutností je vlastní fotoaparát.

Počet osob: 3-6

Drama

Hrát znamená jistou dávku riskování – že se budu smát sám sobě a druzí mě.

Pojď si skrze divadlo užít obrovskou legraci, kdy současně poznáš sebe jako nikdy dříve a naučíš se vyjadřovat emoce a myšlenky tak, abys zasáhl lidská srdce. Společně se zasmějeme u různých dramatických cvičení a také připravíme kratší dramatickou hru na závěr kempu.

Počet osob: 3-6

Tanec středověký

Odpolední seminář pro všechny zájemce.

| přihlásit se | © hpvorlagen24