» Dark Tower 3 hra

Dark Tower. Velkolepě se vzpíná k nebi. Proklínaná a nenáviděná. Bolestné výkřiky do noci. Byla symbolem azadské moci a nadvlády nad celou naší sevanskou říší. Pak jsme se vzbouřili a zmocnili věže. A to byl začátek otevřené války. Azadové zaútočili jako blesk. Zpočátku to pro Sevanii vypadalo nadějně. Avšak technologické převaze Azadů se nemůžeme rovnat.  Naše Podzemní hnutí postupně ztrácí své pozice a zdá se, že vítězství nepřítele je na dosah. Nic ale není tak jednoduché a přímočaré, jak se na první pohled zdá. Do hry totiž vstupují další nečekané síly, které mohou pohnout miskami vah na obě strany. A boj není jedinou cestou k vítězství.

Staré legendy a proroctví ožívají, dávno zapomenutá tajemství se derou na světlo a uvádí do pohybu koloběh nečekaných událostí.

Dark Tower III. je zážitkovou příběhovou hrou z alternativního fantasy světa, která završuje trilogii příběhu Sevanie a Azadské říše. Kombinuje v sobě prvky outdoorové akce (boje ve stylu dřeváren), role-play, komunikační části, řešení questů, intriky, strategii a plánování, pátrání a odhalování tajemství. Ve hře je několik skupin postav, z nichž každá má dominantní určitý styl hraní (blíže viz Popisy skupin). Postavy však nejsou svázány jen jedním stylem hraní (např. boj), ale jsou kombinací více herních stylů. Neexistuje jediná cesta k cíli, ale záleží jen na hráčích, pro jaký způsob se rozhodnou.

Hra je postavena na promyšleném a spletitém příběhu, který se bezprostředně dotýká všech postav a každá ho svým jednáním dotváří, mění a posunuje.


Praktické informace:

Pro hráče, kteří budou více zaměřeni na akci a boj: jsou pro vás připraveny speciální meče „made-in Crex“, není potřeba si brát vlastní. Nečekejte dřevárnu, jedná se spíše o akční zpestření příběhu.

Návrhy kostýmů najdete zde, pokud možno je přizpůsobte pro akci a delší pobyt venku. Pro ty, kdo mají doma jen sako s kravatou či teplákovou soupravu, budou na místě k zapůjčení pláště.

Pro účast ve hře není potřeba znát předchozí 2 příběhy.

2. běh larpu bude uveden v rámci letního Zážitkového kempu.

Recenze hry

| přihlásit se | © hpvorlagen24