» Popisy skupin

Krátké popisy skupin

Zde jsou stručné charakteristiky jednotlivých skupin ve hře. Vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje, co se týče stylu hraní. Konkrétní postavu pak dostanete na místě před hrou.


Azadové

Hráči budou představovat členy vojenské jednotky azadské armády (jak velitelské tak i řadové posty). Čeká je především strategické plánování bitev i následné občasné boje v terénu. Bude hodně záležet na tom, jak dobře rozloží své síly a jakou taktiku zvolí. Jejich questy budou založeny spíše na rozhodování a komunikaci v rámci skupiny. Hrát za Azady je velká výzva pro bojovníky a stratégy.

Akce: ***

Komunikace: **

Příběh a rébusy: *


Mafie

Azadská mafie se přímo neúčastní bojů mezi oběma zeměmi, spíše se snaží rafinovaně využít válku ve svůj prospěch. Pro své vlastní tajné plány a cíle však bude potřebovat občas spolupracovat se všemi skupinami. Hráče čeká intrikaření, uzavírání dočasných spojenectví a také pátrání ve starých legendách a rébusech.

Akce:* (**)

Komunikace: ***

Příběh a rébusy: **


Podzemní hnutí

PH je vůdčí vojenskou silou Sevanie, jež se postavila na odpor Azadům. Hlavní náplní budou akce v terénu a občasné boje s Azady. Hráči si však užijí i dostatek strategického přemýšlení a komunikace při uzavírání různých spojenectví. Čekají je rovněž zajímavé příběhové linky a odhalování tajemství.

Akce: ***

Komunikace: **

Příběh a rébusy: **


Obchodníci

Obchodníci nejsou ani Sevaňané, ani Azadové. Do Sevanie přicestovali z Ostrovní říše za účelem dovozu různých věcí, které válkou zdecimovaná země potřebuje. Potřebují zde vyřešit také pár soukromých záležitostí. Jejich motivy a cíle jsou ovšem hlubšího charakteru, než je na první pohled zřejmé. Svým jednáním mohou příběh značně ovlivnit. Jejich silnou stránkou bude především komunikace s ostatními postavami, obchodnické intriky, různá ovlivňování a manipulace.

Akce: *

Komunikace: ***

Příběh a rébusy: **


Magická rasa

Lidé, jejichž geny jsou odlišné od normálních lidských genů, což jim umožňuje využívat zvláštních schopností. Žijí v Sevanii v ghettech jako menšina. Mnoho lidí z magické rasy je součástí Podzemního hnutí a bojují za Sevanii. Hráči budou představovat malou skupinu, která se po vypuknutí války oddělila od Podzemního hnutí a vydala se svou vlastní cestou za vlastními sny a plány. Postavy jsou zaměřeny na plánování, vymýšlení strategie, komunikaci, vyjednávání, odhalování skrytých souvislostí.

Akce: **

Komunikace: **

Příběh a rébusy: ***

| přihlásit se | © hpvorlagen24