» Recenze

Akce, ve které se musíte spolehnout na spontánnost a improvizaci - přitom to nemusíte být vy, ti aktivní, pokud jsou jimi vaši spoluhráči. Zatímco reagujete na okolí, které se každou scénou mění, musíte si všímat drobností, abyste došli ke klíči, který hledáte.
Proměnlivost a rozmanitost prostředí je vážně skvělé, smekám před tvůrci za jejich nápaditost.
Pokud vás baví pátrat po něčem skrytém, Inception-Live je akce, o kterou byste se měli zajímat :-)

-----

Děkuji moc ze výbornou akci, skládám obrovskou poklonu všem organizátorům, jak za jejich hru, za skvělou architekturu jednotlivých snů a za celou tu mravenčí a neviditelnou ptáci kolem. Velký dík patří navíc i naší úžasné spáčce a samozřejmě všem spoluhráčům. Užila jsem si to, pobavila jsem se a nechtělo se mi odjíždět. Děkuji

-----

Pro ty, co nebyli. Nez jedna hra je to spis takovych 5 malych larpu spojene jednim pribehem (na motivy puvodniho filmu) a postavami. Pokud jste mistni a nebo mate nejaky dalsi program pobliz, tak se vyplati si to zahrat. Zda ma cenu jezdit z daleka, to musi posoudit nekdo jiny. Ja to mel jen par metru... A co jsem pochopil, tak to autori neustale vylepsuji, coz je plus. Bohuzel se obavam, ze je to neprevozitelne, takze to jinde nez v Ostrave nezahrajete.

-----

Nu v ostravě to vážně umějí :-) to sklepní vezení bylo fantastické.. nikdy bych neřekl že lze z obyčejného sklepa vytvořit tak vernou napodobeninu středověké mučírny s jen pár rekvizitami. :-)

-----

Fantazeen doporučuje a dává 6 hvězdiček z pěti.
Shlédnutí filmové předlohy není pro pochopení děje a plnou participaci nutné (vyzkoušeno na redakci Fantazeenu :D), nicméně vám to dá jistou výhodu snadnější orientace v už tak dost user-friendly systému. Hra je nachystaná opravdu kvalitně, ať už mluvíme o rekvizitách, nebo o scénáři.

-----

Byl jsem tam.. a musím říct.. bylo to moc dobré.. uplně psicho když nás vlekli do mučírny ;-)

-----

| přihlásit se | © hpvorlagen24