» Singularita

Singularita - originální zážitek z prostředí psychiatrické léčebny

Sing1

„…protože tohle místo je výjimečné, doktore Wagnere.“

Představte si, že kráčíte po zdevastovaných schodech někam do tmy. Všude se rozléhá zlověstné ticho, které je náhle přetnuto ostrým trýznivým výkřikem. Pocítíte hrozivé zamrazení. Vítejte ve světě zapomenutých duší. V psychiatrické léčebně, jejíž tajemství se dere na povrch.

Sing2Sledovali jste někdy film či divadelní představení a najednou měli touhu zastavit děj? Vstoupit do něj a stát se jednou z postav? Vyřešit situaci po svém? Ovlivnit celý příběh a jeho konec? Tohle vše můžete v naší zážitkové hře a není třeba být hercem.

Staňte se jednou z postav v tajuplném příběhu psychiatrické léčebny. Čeká vás hodina zážitku a je na vás, jak ji využijete. Sing4Můžete jen přihlížet okolnímu dění podobně jako u filmu. Anebo ještě lépe zapojit se do detektivního pátrání, vyslýchat podezřelé postavy, hledat stopy či se snažit rozluštit záhady.

Staňte se součástí Singularity!

*******************************************************************

Sing3Tento zážitek si můžete objednat v rámci ostravského Festivalu v ulicích, který proběhne 29.-30.6.2018 (pátek a sobota) v budově bývalého hotelu Palace.
Rezervace je na určitou dobu (co 1,5 hod.) a vždy jen pro 15 účastníků.

Cena zážitku: 150,- Kč/osoba
Rezervace: vybrat si termín a čas a zaregistrovat se můžete zde

| přihlásit se | © hpvorlagen24