Workshopy

Divadlo

Máte rádi divadlo a dramatické příběhy? Chcete prožít silné emoce a zkoumat, jak nejlépe uchopit roli? Na divadelním workshopu si vyzkoušíte různá herecká cvičení a hlavně budete intenzivně pracovat na tvorbě divadelní inscenace, jejíž představení proběhne na konci kempu.
Tento workshop je časově náročnější. Počítejte prosím i s tím, že některé zkoušky proběhnou nad rámec časového rozpětí workshopu (v odpoledních hodinách).

Počet osob: 4-7Storytelling aneb umění tvořit a vyprávět příběhy

Letos budeme vyprávět příběh ze světa, který zjistil, že dny lidstva jsou sečteny. 
Nejdříve vytvoříme společně jedinečný příběh, postavy i situace, ve kterých je poznáme. Bude pouze na tobě, jaká bude tvá postava a co prožije. Chceme se společně smát i si společně lámat hlavu, nad jejími problémy. Na závěr se pokusíme daný příběh odvyprávět nejdříve sobě navzájem, a pak možná i dalším lidem, tak, abychom v nich zanechali stopu.

Počet osob: neomezenoDeskovky  - Adventure Tactics285255511_390623993112294_9024422441083515577_n

Obyčejné odpoledne ve fantasy světě. Z vaší obvyklé činnosti vás vytrhnou zvony znějící na poplach. Orkové útočí! Vedli jste zrovna bohoslužbu v kostele? Odpykávali si trest v žaláři? Nebo snad ty orky už několik dní stopujete? Proč orkové napadli tuto vesnici, co chtějí?

Ponořte se do klasického fantasy příběhu vyprávěného pomocí figurek, kartiček a kostiček. Spíše než vyprávěcí RPG očekávejte taktickou řežbu nestvůrek. Společně spolupracujte a vylepšujte své hrdiny. Pro každé klasické povolání je připraveno minimálně 5 hrdinských profesí na které se během týdne vycvičíte, od temného rytíře, gladiátora nebo dokonce samotného mága času.

Jedná se o plně kooperativní hru pro 2-5 hráčů. Hra je v angličtině, ale jazyková náročnost je velmi nízká, samotné hraní zvládne i neangličtinář.

Počet osob: 2-5

Kronika zločinu: 1400 Kronika_zlocinu_1400b_2

Jsi Abelard Lavel, rytíř, který přísahal králi Karlu VI.  Žiješ ve městě Paříži v rodinném sídle nedaleko slavné katedrály Notre Dame. Od dětství se ti zdají podivné prorocké sny, v nichž vidíš násilné výjevy z minulých zločinů, nebo dokonce z těch, které teprve budou spáchány. Časem jsi zjistil, že svůj neobvyklý dar můžeš dobře využít, a začal jsi řešit případy, které nikdo jiný nedokázal rozlousknout. To ti ve městě vyneslo jistou reputaci a lidé tě nyní vyhledávají, kdykoli dojde k záhadnému zločinu.

Kooperativní příběhová detektivní hra s unikátní technologií 3D scény, kdy se přeneseme do 14. století.

Počet osob: 2-5

Kreativky

Přijď si kreativně odpočinout a něco krásného vytvořit pro sebe či pro druhé...

Budeme využívat různé techniky a materiály jako např. linoryt (obrazy na knihy), malba na kameny, ...

Počet osob: 2-8Land Art Landart

Využijeme krajinné prvky, které doplníme o speciální kresebné efekty tak, aby vzniklo úžasné dílo (např. strom visící ve vzduchu).

Počet osob: neomezeno


PC Gaming Gaming

Máte počítač? A rádi si na něm něco zapaříte? Na tomto workshopu vyzkoušíme naše praktické dovednosti při společném hraní počítačových her. Bude k tomu potřeba dovést si vlastní hardware (notebook či PC s monitorem). 

Na tom, které konkrétní herní skvosty podrobíme našemu testování se domluvíme ještě před kempem, aby byl každý řádně připraven.

Počet osob: neomezeno

Patička

CREX = kreativita + zážitky + duchovní inspirace + larpy + psychohry + deskovky