» Zážitkovky a larpy

 

 

HUNGER GAMES

Atmosférický tajuplný příběh z poválečné doby. Objevte tajemství záhadné psychiatrické léčebny a zabraňte časové anomálii, která změnila chod dějin. Komorní larp na motivy stejnojmenné trilogie.

 
 Mysteriózní larp z 20-tých let minulého století pro 10 hráčů. Byl jsi pozván na večírek bohatých do rezidence Arthura Harringtona. Těšíš se na skvělou zábavu. Přeci se nic nemůže zvrtnout... Café Incognito je bar, kde se schází tajní agenti různých zemí. Budeš potřebovat důvtip, vynalézavost i trochu strategie, abys odhalil, kdo je loajální a kdo naopak nepřítel.
Komorní larp
   
Hranice_2  
Hranice je atmosférická zážitková hra s postapokalyptického světa, plného bizarních postav a nebezpečných nástrah. Staň se i ty jeho součástí a odhal záhadu Hranice. A bylo TICHO
Komorní dramatický larp, který posune náš úhel pohledu od "zvuků" k prostoru "mezi zvuky". Je to výzva k prozkoumání ticha a příležitost dát tichu tvar.
   
Proces

Vězení bez dveří a bez zábran, přesto se nedá odejít. Kdokoliv se pokusil utéci, vždy se vrátil zpět - nemluvný, smířený, poznamenaný...

Atmosférický noční zážitek

Napínavý příběh z alternativního světa Sevanie. Jedná se o zakončení celé trilogie Dark Tower. Čeká tě spousta akce, pátrání, intrik...

Outdoor/indoor larp
   
Dark-tower-1-web3 Dark-tower-2-web3

Svět se hnul... prastará legenda o Temné věži opět ožila a její tajemství pohne osudem světa i tvým vlastním...

Zážitková hra pro týmy

Příběh cti a lásky, nenávisti a pomsty, ideálů a hodnot. Vše na pozadí událostí, jež navždy změní dějiny světa.

Komorní larp pro 11 postav

   

Inception-live

Pronikni do cizí mysli a odhal tajemství. Zažij sny naživo!
Jako agent fy Cobol vstup do rozmanitých snů nebezpečných teroristů a odemkni trezor jejich podvědomí.

Zážitková hra/larp

Kdo zabil profesora Winstona? Je vrahem zahradník?
Zapoj se do vyšetřovacího týmu a pomoz vypátrat vraha. Sleduj stopy, vyslýchej podezřelé a odhaluj spiknutí.

Detektivní příběh
   

In-time-web

In Time

 Silné osudy, přátelství, láska, ideály, touha po moci, pomsta. Svět, jak ho známe, se možná již brzy změní. Pro některé to může být hrozbou, pro jiné nadějí. Kolik času ještě zbývá?
Sci-fi celodenní larp

Cesta do Isoly

Příběh z alternativního světa odehrávající se na palubě vzducholodi Ztracená duše... čekejte drsné piráty a tajemné otroky, romantiku i akci.

Steampunk/pirátský larp

   
 181905213

 Kick_inside

Cestou nevydanou

Experimentální psychodrama zaměřené především na emoce a životní volby. 10 intenzívních minipříběhů, ve kterých každý bude jedenkráte hlavní postavou.

Kick Inside

Komorní jeep larp o rozdílných stadiích života a o tom, jak se s nimi vyrovnáváme. Hlavními tématy jsou identita, rozhodnutí a přijetí.

| přihlásit se | © hpvorlagen24