Námi realizované larpy a zážitkové hry...

Pokud máš zájem zahrát si některé z našich zážitkových her a larpů, kontaktuj nás...

Komorní larpy

Hunger Games

Příběh ze vzdálené budoucnosti na motivy stejnojmenné trilogie, kde půjde o záchranu holého života. Čekají tě nesnadná rozhodnutí, která mohou otřást základy tvých hodnot - přátelství, důvěry, schopnosti přinášet oběti.

In-time

In Time

Silné osudy, přátelství, láska, ideály, touha po moci, pomsta. Svět, jak ho známe, se možná již brzy změní. Pro některé to může být hrozbou, pro jiné nadějí. Kolik času ještě zbývá? Sci-fi celodenní larp volně na motivy stejnojmenného filmu.

více zde

Dark-tower-2-web3

Dark Tower 2

Příběh cti a lásky, nenávisti a pomsty, ideálů a hodnot. Vše na pozadí událostí, jež navždy změní dějiny světa.

více zde

 

Kick Inside

 Jeep larp o rozdílných stadiích života a o tom, jak se s nimi vyrovnáváme. Hlavními tématy jsou identita, rozhodnutí a přijetí.

 Cestou-nevydanou

Cestou nevydanou

Experimentální psychodrama zaměřené především na emoce a životní volby. 10 intenzívních minipříběhů, ve kterých každý bude jedenkráte hlavní postavou.

 Silence

A bylo ticho...

Dramatický larp, který posune náš úhel pohledu od "zvuků" k prostoru "mezi zvuky". Je to výzva k prozkoumání ticha a příležitost dát tichu tvar.

více zde

 

Endgame

Mysteriózní larp z 20-tých let minulého století pro 10 hráčů. Byl jsi pozván na večírek bohatých do rezidence Arthura Harringtona. Těšíš se na skvělou zábavu. Přeci se nic nemůže zvrtnout...

Hoste-na-veceri-small

Hosté na večeři

Experimentální impro hra, vytvořená ve stylu povídek Agathy Christie, je zábavnou taškařicí vedoucí přes večeři a vraždu až k závěrečnému rozřešení. Stanete se stárnoucím britským lordem, který toho nemá moc na práci a hledá nějaké vzrušení? Či snad zhýčkanou neteří, která chce celé dědictví jen pro sebe? Nebo si zahrajete zmateného domácího hosta, který nemá ani ponětí o tom, že je figurkou v plánech někoho jiného?
Georgovy-deti-small

Georgovy děti

Příběh o dětech v postapo světě bez dospělých. Děti jsou ve věku 7-12 let na cestě za nalezením záhadné postavy známé pouze jako George. Musí se každý den vzbudit, najít jídlo a pokračovat v cestě za Georgem než zapadne slunce. Je George vůbec skutečný? Není to jen pouhá legenda?
A pokud ho najdou, bude jim moci říct, kam se poděli všichni dospělí?

 Cafe-incognito

Cafe Incognito

je bar, kde se schází tajní agenti různých zemí. Budeš potřebovat důvtip, vynalézavost i trochu strategie, abys odhalil, kdo je loajální a kdo naopak nepřítel.

Cernaruze

Černá růže

Píše se rok 1941, Anglie je ve válce s Německem. Starý lord Berrington, majitel továrny na zbraně, pozývá na své venkovské sídlo všechny své blízké i vzdálené příbuzné, aby je seznámil s tím, jak hodlá rozdělit své dědictví. Na povrch však vyplývá staré tajemství, které může změnit životy všech....

Užijete si skvělou atmosféru válečné Anglie, detektivní zápletky a spletitý gradující příběh...

více zde

 

 

Zážitkové hry

Časová anomálie

Atmosférický tajuplný příběh z poválečné doby. Objevte tajemství záhadné psychiatrické léčebny a zabraňte časové anomálii, která změnila chod dějin.

více ZDE

 

Proces

Atmosférický noční zážitek odehrávající se ve vzdálené budoucnosti. Každý účastník se ocitá ve vězení, jež nemá ani dveře ani žádné viditelné zábrany. Avšak všichni ti, kdo se pokusili odejít, se vždy sami vrátili - poznamenaní, smíření či nemluvní... Co čeká vně vězení? Proč se nedá utéci? Proč si nikdo nepamatuje svou minulost?

Dt1

Dark Tower I.

Vydejte se po stopách dávných legend a odhalte tajemství.

Čeká vás několik hodin atmosférického zážitku, kde nebude nouze o řešení rébusů, pátrání po skrytých artefaktech a postupné odhalování střípků dávného příběhu.

více ZDE

Capponiho-pad

Capponiho pád

 Píše se rok 1921 a mladý ambiciózní policejní důstojník Peter se pouští do nelehkého úkolu - chce přivést před spravedlnost mocného šéfa mafie Andre Capponiho. Chicagské podsvětí však skrývá mnohé nástrahy a nebezpečí.

Jak vše dopadne bude záležet jen na tobě!

 Storytellingová hra

Lotos

Lotosový květ

Hororový příběh z prostředí tajné výzkumné laboratoře.

Ocitnete se v rolích členů výzkumného týmu, který chce do objektu vstoupit a odhalit, co skrývá. Jste-li fanoušky počítačové hry Half life, seriálu Walking Dead nebo jiných podobně laděných příběhů, pak si tuto atmosférickou hru s prvky sci-fi a hororu určitě užijete.

Inception

Pronikni do cizí mysli a odhal tajemství. Zažij sny naživo!

Inception je zážitkově-příběhová hra inspirovaná stejnojmenným sci-fi filmem. Děj se odehrává v blízké budoucnosti, kdy lidstvo vyvinulo technologie umožňující vstup do cizích snů. Stanete se tajnými agenty s cílem odhalit informace, které se ukrývají v podvědomí zajatých teroristek.

více ZDE

Titanic

Vražda na Titanicu

Den předtím, než se slavný Titanic potopil, odehrála se jedna vražda. Teď máme příležitost cestovat zpět v čase a pokusit se tuto záhadu vyřešit. Pokud uspějeme, historie se možná změní a s ní i osud celé lodi.

Zábavná detektivní komunikační hra ve stylu Murder Mystery.

Na stopě zločinu

Detektivní příběh odehrávající se v blíže neurčeném anglickém městečku. Pátrání vypadá zpočátku jednoduše, podezřelých však přibývá a je potřeba zapojit důvtip, postřeh a logické myšlení. Podaří se vám odhalit pravého viníka a rozplést klubko zločinu?

Komorníkův odkaz

Hra ve stylu "Murder Mystery".

Byl jsi pozván na večeři, při které byl otráven komorník. Vrahem musí být jeden z vás, avšak kdo?

Zábavná detektivní komunikační hra.

Hranice

Atmosférická zážitková hra z postapokalyptického světa, plného bizarních postav a nebezpečných nástrah.

Kdo vlastně jste a jak jste se sem dostali?

více ZDE

 

 

Patička

CREX = kreativita + zážitky + duchovní inspirace + larpy + psychohry + deskovky