» In Time

"Ti všichni stáli nad propastí času

a slyšeli tichým šeptem: "skoč"

mlčky naslouchali tomu hlasu

a báli se skočit

a neví proč…"

 
Silné osudy, přátelství, láska, ideály, touha po moci, pomsta. Svět, jak ho známe, se možná již brzy změní. Pro některé to může být hrozbou, pro jiné nadějí. Kolik času ještě zbývá?

In-time-web

 

Bylo jen otázkou času, než byla lidská genetika upravena natolik, aby se člověk stal nesmrtelným. Sorvin Corporation se díky tomuto výzkumu stala jednou z nejmocnějších a nejbohatších společností světa. Lidé přestali stárnout, ale přesto umírají a jen malá hrstka má tu výsadu žít stovky let. Každému byl vyměřen čas. A jakmile vyprší, přijde okamžitá smrt. Jednotka času se stala určujícím a jediným pilířem společnosti. Všechno se začalo přepočítávat na čas. Je to spravedlivý systém? Proč někde žijí lidé, kteří denně zápasí s nedostatkem času, a jinde ti, kteří mají nashromážděno na tisíce let dopředu?

Larp se odehrává v městě Timetown. Leží na hranici časových zón, tudíž se zde setkávají všechny společenské vrstvy. Nachází se zde pobočka Sorvin Corporation a také jedna z největších továren vyrábějící časové nosiče. Chudinská čtvrť na periferii města je místem černého obchodu a spodiny společnosti. Špinavá obydlí, spěch a obrovské monstrum kouřící továrny. Timetown je však také jedním z posledních míst, kde je ještě zachována příroda, jak jsme ji znali z dřívějších dob a proto je bohatými lidmi z různých časových zón vyhledávaným rekreačním místem. Proto si zde boháči vystavěli luxusní hotel, který se mnohým jeví jako nemístná provokace.

Co je "In Time"?

Sci-fi larp pro 33 osob, který je rozprostřen do dvou hracích dnů (pátek večer až sobota dopoledne) resp. na odpoledne až noc jednoho dne. Prožijete příběhy rozmanitých charakterů na pozadí světa budoucnosti, který je v mnohém podobný tomu našemu. Je plný nástrah, intrik, mocenských bojů, plný bolesti a zloby, ale také lásky, přátelství, vznešených ideálů, svět plný tajemství. Postavu si zvolíte podle vámi preferovaného stylu hry. Můžete si vybrat, chcete-li se zaměřit spíše na vztahové linky, na řešení detektivní zápletky nebo na obchodní a politické záležitosti.

Popis postav

Recenze na larpové databázi. 

Fotky z předchozího běhu

Image00020

Image00029

Image00040

Image00036

 

Image00042

| přihlásit se | © hpvorlagen24