Dark Tower 1

Dark Tower I.

… další z legend je pověst o Dark Tower, jež, cituji, měla býti jakýmsi „místem prokletým, jež strach a hrůzu buditi bude a kde moc neznámá dřímá, kterážto lidem jedněm dáti může schopnosti převeliké a druhým však smrt toliko přinésti.“

dochovaný útržek kronikáře Salvanise Dorgera z jeho ztraceného díla „Vzestup a pád civilizací“

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dark Tower... je to jen mýtus anebo ta věž skutečně existovala? A opravdu může každému přinést naplnění jeho snů?

A proč se z historie světa ví jen tak málo? Co hrozného se kdysi stalo?

Čeká vás několikahodinová atmosférická hra, ve které se vydáte po stopách starých legend, které vás snad dovedou k bájné Dark Tower.

Vše je zasazeno do smyšleného světa lehce se podobajícího našemu středověku.

Na strastiplnou a nebezpečnou cestu se vydává 5-ti členná skupina tvořená zcela rozdílnými lidmi - každý má jiný motiv, charakter i společenské postavení.

Více o postavách zde.

Z recenzí:

Z naší pěti členné družiny jsem si vzal postavu co na mě zbyla - Historik. Již od okamžiku, kdy jsem začal číst popis mé postavy mě po těle začala nabíhat husí kůže, když jsem zjistil, že řízením osudu mi byla přidělena postava s velkým důrazem na Příběh. Byl jsem v sedmém nebi! Od toho okamžiku, až po samotný závěr jsem byl stržen příběhem s nádhernou atmosférou z prostředí Dark Tower. Kéž bych byl poeta a mohl vystihnou slzy, bolest i tragédií příběhu. A závěr? Nechte se překvapit =)

---

Neuvěřitelně napínavé, strhující a bolestivé (obzvlášť jedno místo v celé hře)... Má postava Historičky byla velmi zajímavá. A až na čtyřhodinové hledání jedné jediné neviditelné chatrče, naprosto skryté ve stínech lesa, jsem si hru nemohla více užít!

Patička

CREX = kreativita + zážitky + duchovní inspirace + larpy + psychohry + deskovky