In Time - popis postav

Uvádíme obecné popisy skupin postav. Konkrétní postavy budou uveřejněny později. Zatím můžete přemýšlet, do které společenské vrstvy byste se rádi zařadili. Postavu vám přidělíme podle vámi zvolených priorit. Z níže uvedených stylů si vyberte dva, které určitě chcete a jeden, kterému byste se raději vyhnuli a zašlete na crex@crex.eu. Můžete případně uvést i skupinu, do které byste rádi patřili.

  • Vztahy
  • Romantická linka
  • Záležitosti politiky a moci
  • Tajemno
  • Akce
  • Intriky a tajné plány

BOHATÍ

Drahé obleky, luxusní bary, limuzíny a hlavně spousta času. Smetánka, která stojí na vrcholu společenského žebříčku a rozhodně netrpí nedostatkem. Jsou to lidé, kteří mají nashromážděny stovky i tisíce let. Mohou žít věčně a mohou si dovolit téměř cokoliv. Jsou však doopravdy šťastní? Je věčný život to, co je naplňuje?

PODSKUPINY:

Elita - staří boháči, kteří již mají nějaká ta léta za sebou a samozřejmě i před sebou. Na jejich bedrech leží zodpovědnost a vedení společnosti, což není jednoduché. Jak vést efektivně továrnu? Do čeho investovat, aby společenský systém zůstal stabilní?

Zlatá mládež - bezstarostní synové a dcery boháčů, výkvět společnosti. Neznají nic než neustálé večírky a zábavu. Vždy o ně bylo dobře postaráno, nikdy netrpěli nouzí a dostali vše, nač si vzpomněli. Myslí si, že žít věčně je samozřejmostí.Všechno však má své stinné stránky.

Sorvin Corporation - SC stojí v pozadí společnosti, ale každý ví, že je to ona, kdo určuje běh všeho. Vědci SC jsou v nelehké situaci a čekají je obtížná rozhodnutí, na nichž závisí budoucnost.  

Požadavky na kostým: Pokud budete ztvárňovat postavu z bohaté vrstvy, vhodné bude nějaké společenské oblečení. Oblek, sako, košile, kravata, šaty, společenská obuv, šperky, rukavičky,…

CHUDÍ

Pracovat, najíst se, spát, pracovat. Žijí ze dne na den, z hodiny na hodinu, v permanentním strachu, kdy jim vyprší čas. Neustálý spěch se stal jejich životním standardem. Co bude s jejich rodinami? Co bude s nimi? Dělníci, prostitutky, zlodějíčci, lichváři. Vydělávají si čas, kde se jen dá. A když si náhodou získají čas navíc, utrácí jej za levný alkohol a drogy, aby alespoň na chvíli zapomněli na tíhu života a stres. Očekávejte zde více akce a napětí.

Požadavky na kostým: Na rozdíl od vrstvy boháčů  budou kostýmy postav z chudé vrstvy různorodější. Konkrétní kostým se bude odvíjet od konkrétní postavy. Ale celkově by to mělo být oblečení na první pohled nedbalé, otrhané.

STŘEDNÍ TŘÍDA

Do střední vrstvy obyvatelstva patří postavy, které nedostatkem času sice netrpí, ale rovněž nejsou žádnými boháči. Charakterizuje je strach neklesnout na úroveň chudých a současně touha a snaha dostat se mezi bohaté. Postavy této kategorie jsou různorodé.

Požadavky na kostým: Kostým bude záviset na konkrétním popisu postavy.

STRÁŽCI ČASU

Zaměstnanci Sorvin Corporation, kteří hlídají pořádek (patří do střední třídy). Jsou to lidé s tvrdým výcvikem, silnou osobností a tak trochu osamělým životem. Jsou to obávaní muži a ženy zcela závislí na pravidelné výplatě, kteří nikdy nemají více času než na jeden den, aby jej nemohli zneužít. Jejich úkolem je dávat pozor na spravedlivý systém času. Jsou to oni, jejichž posláním je vymýtit černý obchod a nekalé praktiky zlodějů času. Kromě osobních příběhů budou ve hře řešit detektivní zápletku.

Požadavky na kostým: Poznávacím znakem pro Strážce času jsou bílé košile a dlouhé kožené kabáty. Případně klobouk.

Patička

CREX = kreativita + zážitky + duchovní inspirace + larpy + psychohry + deskovky