Inception

Doporučená věková skupina: 16-60 letDsc_0140

Máš jedinečnou šanci se osobně zúčastnit napínavého zážitkového příběhu na motivy filmu Inception (v českých kinech pod názvem Počátek).

Náš příběh se odehrává v blízké budoucnosti, kdy již lidstvo objevilo pokročilé techniky pro vstup do lidských snů. Přední společností v této oblasti je Cobol Engineering, která se rovněž podílí v boji proti celosvětovému terorismu. Nedávno byla zajata skupina teroristek, které ve svých myslích skrývají důležité informace, na jejichž získání záleží osud lidstva. Proto Architekt fy Cobol pečlivě navrhl řadu jedinečných snových prostředí. Tvoji úlohou bude jako člen malé skupiny Cobolu se postupně vnořit do všech snů a nalézt v nich ukrytá tajemství. Čekají tě různorodá prostředí jako např. středověká mučírna, psychiatrická léčebna a další.Dsc_0177

V současné době neplánujeme žádný další běh. V případě, že máte zájem o tento zážitkový larp, dejte nám vědět mejlem, rádi ho pro vás připravíme.

Trailer

Článek o realizaci Inception-Live na larp.cz

Recenze

Akce, ve které se musíte spolehnout na spontánnost a improvizaci - přitom to nemusíte být vy, ti aktivní, pokud jsou jimi vaši spoluhráči. Zatímco reagujete na okolí, které se každou scénou mění, musíte si všímat drobností, abyste došli ke klíči, který hledáte.
Proměnlivost a rozmanitost prostředí je vážně skvělé, smekám před tvůrci za jejich nápaditost.
Pokud vás baví pátrat po něčem skrytém, Inception-Live je akce, o kterou byste se měli zajímat :-)

-----

Děkuji moc ze výbornou akci, skládám obrovskou poklonu všem organizátorům, jak za jejich hru, za skvělou architekturu jednotlivých snů a za celou tu mravenčí a neviditelnou ptáci kolem. Velký dík patří navíc i naší úžasné spáčce a samozřejmě všem spoluhráčům. Užila jsem si to, pobavila jsem se a nechtělo se mi odjíždět. Děkuji

-----Dsc_0143

Pro ty, co nebyli. Nez jedna hra je to spis takovych 5 malych larpu spojene jednim pribehem (na motivy puvodniho filmu) a postavami. Pokud jste mistni a nebo mate nejaky dalsi program pobliz, tak se vyplati si to zahrat. Zda ma cenu jezdit z daleka, to musi posoudit nekdo jiny. Ja to mel jen par metru... A co jsem pochopil, tak to autori neustale vylepsuji, coz je plus. Bohuzel se obavam, ze je to neprevozitelne, takze to jinde nez v Ostrave nezahrajete.

-----

Nu v ostravě to vážně umějí :-) to sklepní vezení bylo fantastické.. nikdy bych neřekl že lze z obyčejného sklepa vytvořit tak vernou napodobeninu středověké mučírny s jen pár rekvizitami. :-)

-----

Fantazeen doporučuje a dává 6 hvězdiček z pěti.Dsc_0208
Shlédnutí filmové předlohy není pro pochopení děje a plnou participaci nutné (vyzkoušeno na redakci Fantazeenu :D), nicméně vám to dá jistou výhodu snadnější orientace v už tak dost user-friendly systému. Hra je nachystaná opravdu kvalitně, ať už mluvíme o rekvizitách, nebo o scénáři.

-----

Byl jsem tam.. a musím říct.. bylo to moc dobré.. uplně psicho když nás vlekli do mučírny ;-)

 

 

Patička

CREX = kreativita + zážitky + duchovní inspirace + larpy + psychohry + deskovky