Dark Tower 2

"Být rebelem za mříží nebo věznitelem, na tom nezáleží. Všichni jsou vězni své vlastní minulosti a duše..."

Sivias Nolan, Prameny písku

 

Zlověstné věže Dark Toweru se tyčí do výše jako monumentální odraz azadské moci. Pevnost je hrozivou výstrahou pro všechny, kteří by chtěli odporovat.

Dark Tower je komorním larpem, v němž hrají roli osobní příběhy na pozadí velkých událostí, rozhodnutí, která mohou výrazně ovlivnit průběh dějin a konflikty mezi touhou a povinností. Dark Tower je příběhem cti a lásky, nenávisti a pomsty, ideálů a hodnot.

Děj se odehrává v alternativním fantasy světě (blíže o světě zde), kde se střetávají dvě civilizace.

Larp je zasazen do prostředí vězení Dark Tower, kde se ocitají dvě skupiny lidí, uvěznění Sevaňané a Azadové střežící věž. Skupiny lidí, kteří mají společného mnohem více, než se na první pohled zdá...

Originál soundtrack k sérii Dark Tower: dark-tower.mp3

Originál soundtrack k larpu: say-goodbye.mp3 (píseň Tomara a Newry)

(Hudba a text: Kateřina Andrysová)

POSTAVY

Můžete si vybrat postavu buď z uvězněné skupiny, nebo někoho z Azadů. Každá postava je něčím zajímavá, jedinečná a v příběhu důležitá.

Vyberte si tři vámi preferované postavy, které byste si chtěli zahrát a my vám pak s ohledem na preferenci ostatních odešleme mailem kompletní popis postavy.

Seznam postav

Návrhy na kostýmy

 

ORGANIZACE

Larp celkem zabere asi 5 hodin.

Před samotnou hrou bude probíhat asi hodinová příprava. Čeká vás pár divadelních cvičení zaměřených na hraní role, na to, jak reagovat na ostatní postavy a jak se chovat.

Příprava slouží k tomu, abyste se do své role dokázali dobře vcítit a užít si příběh naplno. Pomůže to především těm z vás, kteří larp ještě nikdy nehráli.

Samotná hra zabere přibližně tři hodiny (plus mínus).

Po larpu následuje zpětná reflexe a diskuze (cca další hodina).

 

Registrace ZDE

 

Z reakcí účastníků....

Patička

CREX = kreativita + zážitky + duchovní inspirace + larpy + psychohry + deskovky